Henkilöstö


Toimitusjohtaja 
Sampsa Sihvola
+35810 349 3100
sampsa.sihvola@mepa.fi
toimitusjohtaja@mepa.fi

 


Tiedotus
Pekka Karppanen
+35810 349 3101
pekka.karppanen@mepa.fi
vapaavahti@mepa.fi

 


Hyvinvointivastaava
Krista Lankila
+35810 349 3104
krista.lankila@mepa.fi
formare@mepa.fi

 


Urheiluvastaava
Katja Mertanen
+35896 689 0021
katja.mertanen@mepa.fi
urheilu@mepa.fi

 


Opinto- ja harrastustoiminta
Jukka Lindell
+35810 349 3105
jukka.lindell@mepa.fi
opinto@mepa.fi

 


Kirjasto- ja elokuvapalvelu
Ella Mustamo
+35896 689 0020 
ella.mustamo@mepa.fi
kirjasto@mepa.fi
video@mepa.fi

 


Toimisto ja ylläsmajat
Paula Suhonen
+35810 349 3107
paula.suhonen@mepa.fi
toimisto@mepa.fi

 


Talous
Päivi Seppälä
+35810 349 3108
paivi.seppala@mepa.fi
talous@mepa.fi

Luottamuksellinen turvaposti
 


Toimisto- ja talousassistentti (1.2.-30.9.2019)
Anna Tenkanen
+35810 349 3106
anna.tenkanen@mepa.fi

 


Vuosaaren, Kilpilahden ja Kotkan asiamies
Niklas Peltola
+35810 349 3109
niklas.peltola@mepa.fi
asiamies.helsinki@mepa.fi
vuosaari@mepa.fi

 


Turun, Porin, Paraisen, Uudenkaupungin, Rauman ja Naantalin satamien asiamies
Juha Toivanen
+35810 349 3111
juha.toivanen@mepa.fi
asiamies.turku@mepa.fi

 


Pääkaupunkiseudun, Hangon ja Inkoon
satamien asiamies
Jaakko Aarninsalo
+35810 349 3110
jaakko.aarninsalo@mepa.fi
asiamies.helsinki@mepa.fi

 


Hernesaaren palvelupisteen toimintavastaava
+358 9 668 9000
hernesaari@mepa.fi

 

 

Merimiespalvelutoimisto

Linnankatu 3, 00160 Helsinki

+358 9 668 9000
mepa@mepa.fi

Keskustoimisto avoinna arkisin klo 9–15

 

Laskutustiedot


Y-tunnus: 0242520-5

Verkkolaskut
Välittäjä: OpusCapita
Välittäjätunnus: 003710948874 
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003702425205

Postiosoite laskuille (paperilaskujen skannaus):
Merimiespalvelutoimisto
PL 23154 
00063 Laskunet